Людмила Макаренко
Рейтинг
+126.75
Сила
378.76

Людмила Макаренко

l-makarenko

avatar
Пане, Андрій )))))) Михайленко, хто б говорив про джинсу. Тим більше, що ваш стиль впізнають «від Хельсінки до Хайфи, від Клівленду до Шанхаю» ))))
avatar
обходячи ту частину вашого посту, де йдеться про показові розстріли, хочу запитати: а як щодо іміджу та довіри читача/слухача/глядача? А щодо того, що ворога треба бити його ж зброєю — не знаю як вас, але мене з дитинства вчили бути віще та розумніше відверто недалеких та обмежених людей, не відповідати на хамство хамством. Брехня породжує нову брехню та велику недовіру.
avatar
Згадала вислів Федіра Михайловича Достоєвського «Низкая душа, выходя из-под гнета, сама гнетет»
avatar
Мене власне цей факт зовсім не здивував, Сэня, як справжній Буковинець вчинив по чернівецькі: отримав посаду — поділись з кумом, свтом та братом. Єдине, що досі не можу зрозуміти, що цей кабмін має спільного з людьми з майдану?
avatar
Мені ця ситуація нагадує дитячий майданчик, де бульдог красномовно демонструє дітям свої ікла та безперестанно гавкає, а його власник ледь стримує пса на повідку і запевняє переляканих до смерті діточок, що його монстр не агресивний і не кусається.
avatar
Не треба висмикувати фрази з контексту, та трактувати так, як вам вигідно. Якщо не хочете почути чи зрозуміти про що я кажу, то і не варто цього робити. Той факт, що наші думки кардинально різніться і так очевидний, а все інше перетворюється у безглузду суперечку, де ви шукаєте за яке слово зачепитись, а я чомусь маю виправдовуватись за кожне написане слово.
avatar
Шановний, наскількі я помятаю демонстрація сили також є одним з проявів насильства. І якщо для вас виламані двері та побиті вікна це адекватна не агресивна поведінка, то навіть нема про що дискутувати.
avatar
Звичайно, коли у вікно лізуть хлопці спортивної статури в масках з металевими трубами в руках (які чомусь називаються мирними мітингувальниками, якщо вони на стороні революції і тітушками, якщо вони на стороні влади) викликають лише романтичні думки. У нього на лобі написано «ми прийшли з миром, а льодоруб для того, щоб проходити крізь стіни». А ваши міркування про літак уж точно притягнуті за вуха. Адже родичам пасажирів літака не показують у прямому ефірі катастрофу. і ще тиждень перед цим не показують, як падають інші літаки.
avatar
Я не стверджувала, що вісі мітингуючи були ультрасами. Ви, як і всі революціонери, завжди бачите лише те, що хочете бачити. Жодним словом я не засудила людей, які вийшли саме на мирний протест. Я засуджую насильство. Я не хочу ставати пліч о пліч з ультрасами, яки трощили вікна та двері ОДА, чи ви хочете сказати, що ці люди з вашої ілюстрації також брали активну участь у штурмі.
avatar
А у революціонерів є що запропонувати, реальні схеми? Ви на нігілістів схожі! Стовідсотково знаєте, що старе треба зруйнувати, а нового запропонувати не можете! Вам би і на думку не спало руйнувати свій старий будинок, поки не вирішене питання, де і як жити поки будується новий. Так чому ж ви так робите зі своєю державою. Будь яка революція – це сила руйнівна, вона дуже сильно вдарить по всіх галузях держави. Зруйнувати можна дуже швидко, шановні панове революціонери, ось тільки не зрозуміло, хто відбудовувати буде.
avatar
Опозиція не контролює революцію? Справді? Це ви щось сплутуєте, адже Максим Бурбак, який є комендантом ОДА і який вчора говорив про «мирну акцію» депутат від опозиції.
Так, у владі не всі добрі і пухнасті, але не буває чорного і білого, є дуже багато відтінків. Неприпустимо безапеляційно всіх гребти під одну гребінку тільки за те, що їх думка різниця від вашої.
Ставати пліч о пліч з народом … з яким??? З ультрасами, яким байдуже, що і під які гасла трощити, чи то футбольних опонентів, чи то політичних?
А тепер про жорстокість … я від щирого серця бажаю, щоб ніхто з ваших рідних не постраждав, хвилюючись за вас. Проте, я впевнена, якби комусь біля ОДА від хвилювання стало погано ви б звинуватили в цьому злочинну владу, а не хворе серце.
avatar
У цьому є щось від Салтикова-Щедріна ))) можливо саме так і називалося місто «N»
avatar
Я зрозуміла, це вони разом «Городской голова Черновцов и мер города Папиев» взяли участь у церемонії «насаждЄнія» ))))
avatar
Щойно мені розповіли, що сьогодні мав місце другій випадок з приватним таксі, в якому встановлений лічильник з неймовірними тарифами. Жінка їхала вранці з АВТОвокзалу до Ентузіастів. Запитала у таксЁра, чи є лічильник, він відповів, що є, а у кінці маршруту запросив 30 гривень.
avatar
Висновок: «Наши люди в булочную на такси не ездят» )))
avatar
Цікаво, пан Бурбак тримає руки у кишенях через невихованість, чи то просто інстинктивно під час інтерв'ю намагається прикрити найвразливіші частини тіла… ;)
avatar
мені здається, що будь-який маловідомий проект має прямувати до цілі стати більш популярним, інакше немає сенсу у його існуванні, як на мене… щодо значних чернівецьких ресурсів — згодна, але не згадувала їх так як не могла згадати конкретних прикладів
avatar
що поробиш, коли руки криві ;)
avatar
Павлік Морозов буковинського «розливу» :)
avatar
Цікаво, який зв'язок між страйком повій (хвойд) та одруженням Подкидишева ))))