Новий развод від таксистів "кукурузників"

Можливо развод не новий, але я, на щастя, стикнулася з цим вперше. Вчора біля 11 вечора прямувала до дому. Вирішила не випробувати долю з очікуванням громадського транспорту (адже всі знають, що у цей час можна добрих хвилин 40 простирчати на зупинці) та взяла таксі.
Зазвичай я викликаю служби, але тут на Головній напроти стадіону на стоянці стояли декілька таксистів. Підійшла до одного з них, у якого на шашках був номер телефону, запитала чи є у нього лічілник, він відповів, що є. Ну ми і поїхали на Южку. Коли сідала, подивилась на лічільник там було 3 грн. з копійками. Але сюрприз мене очікував у кінці маршруту.
На лічільнику було… УВАГА… 35 грн!!! Сьогодні я спеціально поцікавилась у одній з служб таксі, яку відстань має цей маршрут — 3,5 км. (+- 200 метрів).
Мойому обуренню не було меж, намагалась з'ясувати на яких підставах і за якими тарифами працює цей лічільник. Може чолов'яга Чернівці з Київом поплутав, чи може я схожа на туриста, ніби не з вокзалу їхали. Наразі мені резонно зауважили, що я не питала його тарифів і не питала чи він «кукурузник», чи працює у службі.
Беручи до уваги, що захистити у той момент мене ніхто не міг, сперечатися далі я не наважилась. Грошей не повернеш, але я маю сподівання зменшити кількіть «лохів» шляхом розповсюдження інформації ;)

7 коментарів

Олексій Пономаренко
Одного разу спізнювався на зустріч і викликав таксі. Оскільки вже пару разів доводилось їхати цим маршрутом знав ціну, близько 30 гривень. Та коли ми приїхали на лічильнику було 43. Я відмовився платити і сказав, що зараз передзвоню оператору, тільки тоді він зізнався, що тіпа і не збирався брати з мене більше, збирався 30 гривень. Насправді лічильник в нього неправильно накручує і він з усіх пасажирів бере менше… Я заплатив 30 і побіг, а потрібно було таки подзвонити оператору, тоді і не подумав чогось, це ж скількох він розвів, які просто тупо заплатили по лічильнику…
Олексій Пономаренко
Ще один розвод, який доводилось бачити і приймати участь. Стоїть таксівка з фішечкою Браво-Захід і їх номером телефону відповідно. Знаю, що з лічильником сідаю і їду. Від Соборки до Майдану. По лічильнику гривень 12. Коли приїхали він говорить 25. Кажу покажи лічильник. Виявляється я сам винен, що не уточнив, що фішечка в нього лишилась від колишньої роботи, лічильника в нього немає, а він кукурузник. У ході сварки ми зійшлися на 15 гривнях. Але потрібно бути уважніше з такими таксистами і навіть у нібито відомих служб таксі питати про лічильник.
Людмила Макаренко
Висновок: «Наши люди в булочную на такси не ездят» )))
Богдан Бойко
там стерта одна буква і один номер і формально це вже не шашка служби, але коли сідаєш — не помічаєш таких деталей…
Людмила Макаренко
Щойно мені розповіли, що сьогодні мав місце другій випадок з приватним таксі, в якому встановлений лічильник з неймовірними тарифами. Жінка їхала вранці з АВТОвокзалу до Ентузіастів. Запитала у таксЁра, чи є лічильник, він відповів, що є, а у кінці маршруту запросив 30 гривень.
Богдан Бойко
такі «лічильники» зустрічав вже років 5 тому…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте